Tak toto tu už dávno nebolo! Počas vysielania spravodajstva televízie JOJ došlo iba pred pár dňami k brutálnemu trapasu, o ktorý sa postaral líder kapely IMT Smile. A že teda išlo o poriadne kvetnaté vyjadrenia!

Spevák jednej z najpopulárnejších domácich kapiel sa v piatok zrejme zle vyspal, pričom sladké sny mu prerušil výrazný budík. Po dlhšom období prísnych bezpečnostných opatrení bol totiž hudobník Ivan Tásler pozvaný do Ranných novín TV JOJ, ktoré sú počas pracovného týždňa vysielané od 6.15 hod. Do relácie prišiel čo to porozprávať o jedinečných koncertoch skupiny, kým prvý odvysielala televízia koncom mája a druhý Budeme to stále my 5. júna.

Ako sa však zdá, spevák nemá s nikým zľutovanie a potom, čo musel na svoj vstup čakať celých 20 minút poriadne vypenil. Počas toho, ako redaktorka hlásila športové správy, je v pozadí počuť Táslerov hlas, ktorý sa rozčuľuje a strieľa jeden vulgarizmus za druhým. Nevedno, komu tvrdé slová adresoval, no odkaz produkcii, aby išla do p**e či otázku: ,,Čo vám je*e úplne?!” zachytilo množstvo pobúrených divákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/iojkht

Zdroj: cas.sk, streamable.com | Foto: IG/imtsmile