Pred rokom došlo v Medzilaborciach k brutálnemu útoku partie mladíkov na mladú ženu. Tá skončila zbitá a sotená na koľajisku. Vysvitlo, že sa jednalo o talentovanú Martinu s diagnózou skleróza multiplex, ktorá vystúpila v súťaži Česko Slovensko má talent.

Minulý rok došlo v Medzilaborciach k ohavnému zločinu. Partia mladíkov zaútočila na mladú ženu a jej kamarátku, ktorá skončila zbitá a sotená na koľajnice. Napokon vysvitlo, že obeťou útoku sa stala talentovaná súťažiaca z Česko Slovensko má talent Martina, ktorá navyše bojuje s ochorením skleróza multiplex. Ženám taktiež ukradli doklady, peniaze a mobily.

Martina v tom čase uviedla, že keby si hlavu nezakryla ľavou rukou, mladíci ju mohli aj zabiť: „Nejde mi o nič iné, len to uvedomenie si, že mi mohli smrteľne ublížiť,“ dodala. A hoci bolo počas prepadu okolo mladej ženy prítomných asi 10 chlapcov, pred sudcu sa podľa informácií TV JOJ postavil 2. novembra len jeden.

Otec jedného z dvoch obvinených tvrdí, že chlapci popíjali, no on nič neurobil ani neukradol: „Odprisahal mi, že on tam nič nespravil, iba sa pozeral,“ dodal. K skutku, ktorý bol políciou prekvalifikovaný z krádeže na lúpež, sa vyjadrila aj prepadnutá Martina. „Nech za to pykajú, možno to urobili, keď mali vypité alebo čo, ale skutok sa stal,“ myslí si. Verdikt padne až po vypočutí oboch strán a svedkov, čo môže trvať niekoľko mesiacov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ