Mladá herečka a speváčka zažila šok v skúšobni. Jej kamarát ju brutálne napadol a potom aj okradol.

[sociallocker]Česká herečka a speváčka Veronika Zelníčková (22) je známa účinkovaním v Ordinace v růžové zahradě či Gympl s (r)učením omezeným. Vo štvrtok si v skúšobni ich kapely prežila peklo. Portál tn.nova.cz informuje, že Veroniku napadol 23-ročný mladík, dokonca jej kamarát. Útoku vraj nepredchádzal žiaden konflikt. Podľa ich informácií herečke útočník rozbil hlavu pivovým pohárom a udieral ju sklenenými fľaškami. Potom ju aj okradol.

Zelníčková má vyrazené zuby a pozašívanú hlavu. “Normálne sme sa bavili, dali sme si kávu, a potom keď sme odchádzali zo skúšobne, tak ma zozadu napadol,” vysvetlila pre tv.nova.cz Veronika. Útočníka našiel herečkin priateľ na neďalekej zástavke celého od krvi. Dôvod útoku nie je známy, páchateľ sa o skupinu Veroniky staral a zháňal im koncerty. Hrozí mu až 18 rokov za mrežami.

O hroznom útoku informovala vo štvrtok aj kapela speváčky na sociálnej sieti.

Vyjadrila sa už aj samotná Veronika, ktorá sa už má po fyzickej stránke lepšie. “Veľmi vám všetkým ďakujem za podporu a energiu, ktorú mi posielate. Dodávate mi všetci obrovskú silu. A ja vám za to strašne ďakujem. Nestíham ani odpovedať,” hovorila dojatá Zelníčková.

Zelníčková je už v domácej starostlivosti

“Čo sa týka môjho stavu. Po fyzickej stránke je mi lepšie a už som konečne v domácej liečbe pod dozorom svojej rodiny. Som šťastná, že som medzi vami a teším sa, keď vás všetkých uvidím, objímem a keď sa budem môcť vrátiť ku svojej práci a k tomu, čo mám rada!” zdôverila sa napadnutá speváčka a herečka.

Zdroj: tn.nova.cz, Facebook | Foto: Facebook, depositphotos.com[/sociallocker]