Je tomu len zopár dní, čo sa úspešný slovenský raper Rytmus postavil do ringu proti českej hviezde Marpovi, kde si obaja páni vymenili zopár šťavnatých úderov v šiestich kolách. Zápas nenechal chladným ani Martina Jakubca, ktorý sa následne mienil postaviť proti Patrikovi Vrbovskému, k čomu sa však budúci otec doposiaľ nevyjadril.

Až doteraz! Martin Jakubec, ktorý v poslednom období, ako sa zdá, absolútne stráca zábrany, vyzval iba pred niekoľkými dňami do ringu Patrika Vrboského. Raper na výzvu síce doposiaľ nereagoval a proti šlágristovi sa chcel postaviť exfarmár Filip Hakl, no momentálne sa situácia zmenila.

Kontroverzný raper, ktorý sa už onedlho stane otcom, si už vypočul zopár nezmyselných útokov na seba i svoju snúbenicu, ktorej spevák vyčítal „klamlivé“ informácie o tehotenstve. Teraz mu však Rytmus zasadil vyjadrením tvrdý úder, z ktorého je jasné, že sa Jakubcom a jeho výzvou odmieta zapodievať.

„Hocijaký nímand si teraz ma zoberie do huby, bude ma vyzývať a čo teraz ako, sa s ním mám naťahovať a viesť nejakú komunikáciu?“ Reagoval Rytmus po tom, čo samozvaného kráľa zábavy označil v živom videu na sociálnej sieti Instagram za nímanda a niktoša. „Nemôžeš sa venovať každému ho*nu, do ktorého stúpiš,“ dodal na záver.

Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/Patrik Vrbovský