Boris Kollár patrí medzi známych milovníkov žien. Predseda parlamentu má aktuálne až dvanásť potomkov s desiatimi rôznymi mamičkami. V poslednom období bol pristihnutý pri prílete z Dubaja s mladou speváčkou Laurou (28). Šepká sa o tom, že politik bude možno opäť otcom.

Boris Kollár sa popri parlamentných povinnostiach musí starať o svojich dvanásť potomkov, ktorých splodil s desiatimi rôznymi partnerkami. Šéf parlamentu však možno ešte stále nezakotvil na konečnom čísle. Len nedávno ho bolo vidieť pri prílete z Dubaja s mladou speváčkou Laurou (28), ktorá ho zjavne v exotike sprevádzala.

Šéf strany Sme rodina sa taktiež krátko na to dostal do konfliktu s Barborou Richterovou, ktorá sa verejne sťažuje na to, že politik sa o svoje deti nestará inak ako finančne. Najnovšie má však na krku ďalší škandál. V zákulisí sa totiž podľa informácií Nového Času šepká o tom, že by jeho mladá kamarátka mohla byť údajne tehotná.

Zdroj z okolia Laury tvrdí, že blondínka má mať aj o čosi väčšie bruško. Samotná speváčka, ktorá sa predstavila i v talentovej šou na JOJke, však o súkromí hovoriť odmieta: „Vidia ma ľudia s bruškom? Tak som asi len pribrala. Prepáčte, nebudem k tomu nič hovoriť, je to moje súkromie,“ uviedla. Rovnako aj Kollár po oslovení odvetil so slovami, že na „toto nebude reagovať“. Kde je teda pravda sa tak zrejme dozvieme už čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: RTVS