Predseda parlamentu Boris Kollár má momentálne jedenásť detí a teraz má mať vraj na ceste ďalšieho potomka. Nie je žiadnym tajomstvom, že predseda parlamentu je hrdý na svoju rozsiahlu rodinu, pričom je veľkým milovníkom žien.

Portál Dnes24.sk prišiel s informáciou, podľa ktorej sa má Boris Kollár čoskoro stať znovu otcom. Veľkým prekvapením je však meno matky jeho budúceho potomka, keďže má ísť o bývalú plavkyňu Barboru Richterovú, s ktorou má už syna Artura.

Artur prišiel na svet ako šieste dieťa predsedu parlamentu, pričom v tom čase bol multiotecko vo vzťahu s Andreou Heringhovou. Iba ona, zatiaľ, má s politikom dve deti. ,,Musím vás sklamať, žiadna senzácia sa nekoná a Barbora Richterová nie je tehotná,“ uviedol Kollár pre dnes24.sk.

Aj napriek tomu, že predseda strany Sme rodina je v oblasti svojich milostných vzťahov a budúcich potomkov celkom otvorený, nebolo by to po prvýkrát, keď tehotenstvo svojej priateľky poprel. V minulosti totiž pri niektorých deťoch rázne mlčal alebo správy o tehotenstve jeho partneriek vyvrátil. Pravdu povedal až vo chvíli, keď sa už nedala skrývať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dnes24.sk  |  Foto: FB/Barbora Richterová, Boris Kollar