Keď predstúpila pred porotcov Superstar asi len málokto čakal, že sa v tele pätnásťročného dievčaťa ukrýva taký hlas. Len čo otvorila ústa, spustila náklad, až porota mala ihneď pocit, že pred ňou stojí britská speváčka Adele.

Adélka má okrem nádherného hlasu so slávnou speváčkou spoločné nielen meno, ale aj korpulentnejšiu postavu. A práve s jej legendárnou piesňou „Rolling in the Deep“ sa jej podarilo zažiariť už pred siedmimi rokmi v súťaži Česko Slovensko má talent.

Vtedy mala iba sladkých osem rokov a jej spevácky prejav dojal Luciu Bílu až ku slzám.Adelka, čo si mi to urobila? Mala som taký krásny mejkap, si neuveriteľná,“  nechala sa počuť Lucia, ktorá jej takto zložila obrovský kompliment. Svoje nadšenie neskrýval ani obávaný Jaro Slávik.

Spevácky talent v nej objavil a rozvíjal jej ujo, ktorý sa taktiež zanietene venuje hudbe. Nádejná spevácka hviezda začala svoj nádherné zafarbený hlas trénovať už vo svojich štyroch rokoch.

Takto Adélka vytrela zrak porotcom, keď vo svojich ôsmich rokoch zažiarila v Talente!

A takto jej to ide v Superstar! 

Adélka, ktorá sa v roku 2011 dostala až medzi 10 najlepších, sa v tohtoročnej SuperStar prebojovala už do semifinálovej dvadsiatky. Porota jej totiž udelila postupového žolíka! Má teda veľkú nádej, že by si mohla uchmatnúť víťazstvo. Čo myslíte, je vašou favoritkou?

Zdroj /  Foto / Video: youtube, facebook