Markizácka šou Česko Slovensko hľadá Superstar po rokoch oprášila svoj zašlý lesk a súťažiaci sa dnes opäť tešia z mimoriadnej priazne televíznych divákov. Kým doposiaľ sa zdalo, že najväčšími favoritmi relácie sú Diana Kovaľová a Timotej Májsky, všetky mýty v poslednom vyraďovaní vyvrátila doposiaľ šedá myška Barbora Piešová.

19-ročná speváčka Barbora Piešová si získala sympatie poroty už na úvodných castingoch, kedy Mariána Čekovského dojala takým spôsobom, že s ňou osobne išiel za rodičmi a oznámil im postup ich dcéry. „Ty klameš telom, vôbec nevyzeráš, že by si patrila do šoubiznisu. A potom predvedieš toto, wau!“ povedal vtedy Leoš.

A ako sa zdá, Barbora už ďalej klamať telom nemieni. V poslednom vyraďovacom kole sa totiž postavila pred obávaných katov s celkom novým imidžom, kedy mikinu, rifle a tenisky vymenila za hriešne šaty a podpätky. Brutálnou premenou však prešli aj jej doposiaľ stiahnuté vlasy do copu, ktoré dostali priam fantastický nádych, nehovoriac o celkovom výkone speváčky.

Ako posledná semifinalistka zaspievala nesmrteľnú skladbu I Will Survive od Glorie Gaynor, pričom spoluprácou s kapelou nerozohnila len svojich súperov, ale aj porotu. Tá po výkone Barbory nešetrila chválou a, samozrejme, spolu s Dianou Kovaľovou, Júliou Kramárovou či Giovannim Ricci ju poslala do TOP 10 šiestej série šou.

>>>TOTO sú finalisti šou Česko Slovensko hľadá Superstar<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube