Jeden z najúspešnejších raperov domácej hudobnej scény momentálne prežíva najkrajšie životné obdobie. Potom, čo sa zasnúbil s nádhernou ukrajinskou modelkou Mashou, vyplávala na povrch informácia, že Majk Spirit sa už onedlho stane otcom!

35-ročný raper Majk Spirit zlomil mnohým fanúšičkám srdce, keď sa v roku 2019 prevalilo, že má po svojom boku novú partnerku. Aj keď jej tvár dlhodobo neukazoval a priateľku zahalil rúškom tajomstva, napokon predsa len priznal, že sa každé ráno prebúdza vedľa nádhernej ukrajinskej modelky Márie, ktorá pôsobí v Dubaji.

Začiatkom januára 2020 potešil zamilovaný pár fanúšikov správou, že chystá svadbu potom, čo sa Majk odhodlal a svoju lásku požiadal o ruku. Ako sa však zdá, pôvabná dvojica sa už onedlho rozrastie o ďalšieho člena, pričom raper by sa mal podľa informácii portálu Pluska.sk stať otcom! ,,Majkova priateľka Mária je tehotná. Je v treťom mesiaci a obaja sú nesmierne šťastní,“ povedal pre denník zdroj z raperovho okolia. Ani jeden z údajných budúcich rodičov však doposiaľ súkromnú správu nepotvrdil ani nevyvrátil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/m_s_h_1_1 | Video: YouTube