Ako to myslel? Moderátor relácie V siedmom nebi Vilo Rozboril si v poslednej časti dovolil vysloviť záhadné slová, ktoré teraz vŕtajú v hlave mnohým jeho fanúšikom. Okrem toho vyvesil na sociálnej sieti fotku zo súkromia, ktorá všetko ešte len viac zamotáva.

Na konci prvého príbehu poslednej časti relácie V siedmom nebi vyslovil Vilo Rozboril niečo, čo môže nasvedčovať tomu, že obľúbený moderátor by chcel mať s manželkou Sandrou dieťa. Keď si v štúdiu vzal na kolená malú Katku, ktorá trpí detskou obrnou, nahlas povedal: “Inak aj ja už si začínam zvykať. Ja neviem, možno keď sa na mňa teraz manželka pozerá.. a však nič. Človek nikdy nevie, nie?”

Aby toho nebolo málo, Vilo počas vysielania relácie zverejnil na svojom Facebooku veľavravnú fotku s odkazom: “Manželka odsúhlasila, ale psssst!”

Mnoho televíznych divákov a fanúšikov z toho ihneď vydedukovalo, že 51-ročný moderátor by rád počal ešte jedného potomka. Z prvého manželstva má dcéru Katarínu (28).

Myslel Vilo tie slová vážne alebo išlo o vtip. Na všetko reagovali aj jeho fanúšikovia na sociálnej sieti: “Dal by Boh!” “Boh vám žehnaj.” “Nikdy nie je neskoro.”

Foto: Facebook, Instagram