S krásnymi životnými novinkami sa vo svete šoubiznisu akoby roztrhlo vrece a okrem viacerých tehotenstiev sa schyľuje aj k nejednej svadbe. K čerstvým ženáčom bude už onedlho patriť aj herec Braňo Mosný, ktorý okrem seriálu Sestričky hviezdil aj v poslednej sérii šou Tvoja tvár znie povedome.

Ako Braňo potvrdil pre portál markiza.sk, o ruku požiadal svoju partnerku a mamičku prvorodeného syna Adamka, umelkyňu Silviu Soldánovú. Úspešná divadelná herečka sa objavila aj v seriáloch Pravá tvár a Kuchyňa, pričom divákov prekvapila fantastickým spevom i v jednom z vystúpení Braňa v šou Tvoja tvár znie povedome.

„Zapojil som do toho Adamka, ktorému som podhodil prsteň v nenápadnej krabičke. Silvika ju zbadala a nechápala, kde sa vzala. Vtom som prišiel ja aj so šampanským a z Adamkovej knižky začal vyhrávať svadobný pochod, čo som pustil do podmazu. Mal som to pripravené, ale aj napriek tomu, že bývam sebavedomý, začal som koktať… Spýtal som sa jej tú osudovú vetu a spolu sme si aj poplakali,“ uviedol pre Markízu Braňo, ktorý Silviu požiadal o ruku ešte 8. augusta v Chorvátsku. Ako priznal, urobil to na svoje narodeniny, nakoľko svoju snúbenicu považuje za darček pre seba.

„Máme hypotéku a syna, oboje na celý život, takže svadba už je len také niečo extra. Dátum ešte nemáme, nechávame to plynúť. Možno to bude len také komorné v trojici, uvidíme, aká bude situácia. Ale žúrka hádam bude, tých nie je nikdy dosť,“ uzavrel Braňo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/brano.mosny, silviasoldanova