Známa farmárka, ktorá o výhru zabojovala na statku v ôsmej sérii, prezradila fanúšikom krásnu novinku. So svojím priateľom, s ktorým tvorí pár už sedem rokov, sa totiž budú brať. Mladá kráska sa tak stane už čoskoro nevestou v bielom, no najviac ju potešilo čosi iné.

Farmárka Vladimíra Sedláková sa do povedomia fanúšikov zapísala v ôsmej sérií markizáckej reality šou. Sympatická svetlovláska pritom tvorí už sedem rokov pár so svojím priateľom Jančim. Teraz potešila svojich fanúšikov krásnou novinkou.

Ako totiž vyzradila portálu Markíza, onedlho sa bude vvydávať. “Prečo svadba? No pretože sme už dlho spolu, naozaj dlho a vieme, že už ani jednému sa nebude chcieť naučiť sa slušne správať. Máme nové spoločné bývanie, ktoré práve prerábame a hlavne, moja rodina má radšej Janča ako mňa,“ smeje sa farmárka.

S vážnou tvárou ale napokon dodala, že najkrajším momentom pred svadbou bolo pre ňu čosi celkom iné. Najviac ju totiž rozícitil výraz na tvári starých rodičov, keď im oznámili, že sa budú brať. “Chceme, aby si aj starí rodičia užili svadbu najmladšej vnučky,” dodala. Nedávno zas ohlásila známa farmárka z 12. série, že bude čoskoro mamičkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza, IG/sedlakova_vladimira