Známa farmárska dvojica, ktorá svojho času narobila medzi divákmi poriadny rozruch, sa podľa všetkého chystá na veľký životný krok. Tmavovláska sa totiž fanúšikom na sociálnej sieti pochválila príspevkom s prsteňom a prezradila, že je zasnúbená.

Tatiana Brunayová a Peter Harezník narobili počas Farmy X poriadny rozruch, keď sa dali dokopy priamo pred kamerami. V ich prípade však nešlo o žiadny krátkodobý románik a dvojica je dodnes spolu v harmonickom vzťahu. Farmár pritom minulý týždeň prijal pozvanie do známej relácie Bez servítky.

Peter nešetril dvojzmyselnými narážkami na spoluhráčky, no napokon sa dostalo aj na vážnejšiu tému, a to zásnuby s Tatianou. Hoci sa exfarmár úplne svadbe nebráni, povedal, že zásnuby môžu prebehnúť len za istých podmienok: “Ona chce, len mala jednu podmienku. Že kľaknúť a kyticu,” prezradil. To sa však nastávajúcemu nepozdáva.

Ja si kľaknem iba pre Pánom Bohom a pri zváraní. Tak som jej povedal – miláčik, buď sa stretneme v kostole, keď budem kľačať alebo keď budem zvárať,” podotkol. Nevedno, čo sa stalo po odvysielaní relácie, no na Táninom profile už svieti fotka zásnubného prsteňa s oznamom “zásnuby”. Žiadosť o ruku pritom padla aj v aktuálnej Farme 13.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Bez servítky │ Foto: FB/Tatiana Brunayová, televízia Markíza