Lucia Gašparíková má za sebou ťažkú životnú skúšku. Avšak tá napokon dopadla lepšie ako mohla. Čiernovláska si zo sociálneho experimentu zvaného Farma odniesla krásnych 83 600 eur. A zdá sa, že svojím účinkovaním v reality šou inšpirovala aj manžela.

Rodinu Lucie Gašparíkovej mohli vidieť diváci obľúbenej reality šou napríklad v čase návštev alebo počas finále. Lucke držal palce pohľadný manžel Vladko a ich rozkošná dcérka Eli.

manžel

Víťazka Farmy 15 sa v magazíne Farma Xtra nechala počuť, že o účasti v ďalšom pokračovaní uvažuje aj jej polovička, ktorá by si pobyt na statku chcela vyskúšať na vlastnej koži. Fitnesska s tým však úplne stotožnená nie je. ,,Snažím sa mu to vyhovoriť. Lebo mám proste následky. Ale tak uvidíme. Ešte je tomu taký otvorený,” priznala.

Lucia spomenula sumu, ktorú venuje farmárom. Mirku vynechala!

,,On ma dosť načúva. Tým, že som staršia, inak ja som staršia od neho o 12 rokov. Neviem, či to je vidieť… Snažím sa mu teraz radiť, že Vladko, prosím ťa, kašli na Farmu,” šokovala 40-ročná kráska. Tá tak nielen svojim vzhľadom, ale už aj vzťahom potvrdzuje, že vek je len číslo.

,,Buďme doma na gauči a pozrime si 16-tku iba tak, že z gauča,” uzavrela Lucka tému manželovho potenciálneho prihlásenia sa do ďalšej série.

Zdroj/Foto: Markiza.sk