V jednom z rozhovorov sa obľúbená 47-ročná americká herečka vyrozprávala o svojich stravovacích návykoch, vďaka ktorým si stále udržuje štíhlu líniu. Je až neuveriteľné, ako nezabudnuteľná predstaviteľka Rachel z Priateľov stále vynikajúco vyzerá. [sociallocker]

Ak si ale myslíte, že dodržiava prísnu diétu, tak ste na veľkom omyle. Jennifer totiž presne vie, ako byť vo forme a okrem pravidelného pohybu, sa aj zdravo a vyvážene stravuje. Ako prezradila, hneď po prebudení vypije pohár letnej vody s citrónom. Následne si pripraví nejaký shake alebo jej obľúbené vajíčka s avokádom, ktoré pokvapká kokosovým olejom, prípadne proso s banánom či ovsené vločky s vaječným bielkom. Po zvyšok dňa sa snaží jesť veľa ovocia a zeleniny, hlavne vo forme šalátov. Pomedzi to sa nasýti aj rôznymi druhmi orieškov.

ako sa stravuje jennifer aniston

Základom je teda obmedziť mastné a sladké jedlá, ktoré vašej línii vôbec nehrajú do kariet, hlavne takto pred blížiacim sa letom a miesto toho treba viac športovať. Jennifer napríklad obľubuje jogu, na ktorú nedá dopustiť.

Zdroj: elle.com | Foto: Facebook [/sociallocker]