Farma 11 odštartovala prvou epizódou 2. septembra vo večerných hodinách, kedy sa na obrazovkách Markízy predstavilo 16 nových súťažiacich. Osem žien a osem mužov následne zabojuje o výhru vo výške 75 000 €, pričom víťaza spoznajú diváci už o pár týždňov.

Reality šou Farma je plná dravých východniarov a západniarov, ktorých celé dni aj noci ostro sledujú všadeprítomné kamery. V uplynulej sezóne sa k súťažiacim nečakane pridali aj domáce celebrity, medzi inými i fitnessák a moderátor Martin Šmahel. Nakoľko si ho diváci v relácii mimoriadne obľúbili, a dokonca mu mnohí priali víťazstvo, produkcia programu ho oslovila ako moderátora novej relácie Farma X-TRA.

Prvá epizóda talkšou bola Markízou publikovaná krátko po odvysielaní úvodnej časti reality šou, pričom Martin hostil stand-up komika, moderátora a tanečníka Jakuba „Zitrona“ Ťapáka. Kým sa fitnessák snažil brodiť krátkou reláciou s vážnou tvárou, žezlo nad moderovaním napokon pomyselne prebral vtipný hosť Zitron. Ten nielenže ovládal na rozdiel od Martina mená súťažiacich, ale aj sebavedomo hľadel prísediacemu do očí, pôsobil uvoľnene a kládol témy rozhovoru.

Celé video môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube