Reality šou Love Island už pozná svojich víťazov, ktorými sa stali sympatická Slovenka Laura a jej partner Martin. Dvojica spolu ťahala za jeden povraz pred televíznymi kamerami dlhé týždne, pričom napokon si z hry odniesla rozprávkovú výhru vo výške 75 000 €. Ako s ňou však naložia po vypnutí kamier?

Šou plná príťažlivých ľudí si získala v priebehu pár týždňov veľké množstvo divákov, ktorí s napätím sledovali, ako sa budú vyvíjať jednotlivé vzťahy vo vile. Najobľúbenejším párom boli však od začiatku Love Islandu Laura s Martinom, pričom tí sa do seba zamilovali takmer hneď v úvode relácie.

Sympatická Slovenka upútala pozornosť vyšportovaného Čecha a na základe rozhodnutia divákov si napokon odniesli nielen lásku, ale aj finančnú výhru. Ako však obaja prekvapili, do reality šou sa neprihlásili kvôli peniazom či zvideteľneniu sa, no chceli si vyskúšať nájsť partnera a zažiť dobrodružstvo. Ak by ste však čakali, že televíznu dvojicu v najbližšom období rozdelí diaľka, opak je pravdou.

Laura s Martinom si momentálne mienia užiť zaslúženú dovolenku na Kanárskych ostrovoch a následne budú spoločne žiť v Česku u mladého zvárača. “My sme sa o tom bavili pred pár týždňami, pretože už sme vedeli, čo medzi nami je a ako to vnímame, takže u nás nehrozí, že ja by som bol v Česku a Lauri na Slovensku. My budeme spolu,” prezradil pre portál Pluska.

Víťazi reality šou sa pre bývanie u Martina rozhodli z dôvodu, že Laura nemá na Slovensku žiadne záväzky, kým výhru mienia využiť na spoločný začiatok. Ako tvrdia, vďaka pevným základom vzťahu z vily veria, že im partnerstvo môže vydržať aj po šou. “My sa tešíme na to, keď budeme môcť byť sami sebou bez kamier a budeme tvoriť a budovať náš vzťah, budúcnosť a ja sa na to veľmi teším a verím, že nám vzťah vydrží,“ dodal zamilovaný Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: IG/chrebetova, kulhanekmartin