Tehotnú ženu trápili zdravotné problémy, a tak jej neostávalo nič iné, ako urgentne navštíviť lekára. To však ešte vôbec netušila, že si bude musieť vypočuť zdrvujúcu správu. Našťastie, tentokrát vyhral materinský cit, ktorý zachránil jej nenarodené dieťatko.

Budúcu mamičku trápili hnačky a vysoké horúčky, čo ju doviedlo do bratislavskej nemocnice Ružinov. Pri vyšetrení lekári predpokladali, že ide asi iba o pokazené jedlo, ktoré žene spôsobilo ťažkosti. Pre istotu bola pacientka poslaná na gynekologické oddelenie. Tam jej lekárka pri bežnom ultrazvuku oznámila, že nevidí akciu srdiečka a dieťa zároveň nezodpovedá veľkosti.

Službu konajúca lekárka oznámila mamičke, že zrejme potratila a ak sa tak ešte nestalo, cez víkend sa tak určite stane. Objednala ju teda v pondelok na kyretáž. Žena, ktorá sa poctivo pripravovala na príchod svojho potomka, sa úplne zrútila. Svojho dieťatka sa však nemienila vzdať tak rýchlo a navštívila Sanatórium Koch.

Po príchode jej doktorka taktiež spravila ultrazvuk, no tentokrát bolo počuť srdiečko bábätka čisto a jasne. Mamička, ktorá plakala od šťastia, tak dostala to, čo najviac potrebovala, keďže sa jej potvrdilo, že dieťatko bolo v absolútnom poriadku. ,,…Stále rozmýšľam, keby som nešla k tomu Kochovi, v pondelok by mi tu v Ružinove zabili moje ŽIVÉ BÁBÄTKO! Našťastie, môj materinský pud už asi pracoval a nedovolila som to. Nikdy tam nechoďte, nikdy,“ dodala na záver nahnevaná matka, ktorá je však vďačná za šťastný koniec.

Celé vyjadrenie budúcej mamičky

Výsledky z Ružinova

Ultrazvuk z Kochu

Zdroj: Facebook  |  Foto: Facebook