Bujaré oslavy Cibulkovej jubilea vyústili až do zásahu mestskej polície! Nejedná sa však o populárnu menovkyňu Dominiku, ale o televíznu scenáristku a dramaturgičku Kristínu, ktorá si s celebritnými priateľmi pripíjala na okrúhle 40. narodeniny v jednom z bratislavských podnikov.

Kristína Cibulková, ktorá sa podpísala pod seriály Prázdniny a Svet podľa Evelyn, oslavovala pod bratislavským Dómom sv. Martina okrúhle narodeniny. Priatelia z mediálnych kruhov si pre ňu pripravili dokonalé prekvapenie. Ako darček naspievali originálnu pieseň s videoklipom Zuzana Porubjaková, Ľuboš Kostelný, Marcel Ochránek, Kristína Palonder Greppelová a hudobný dramaturg Jakub Petraník.

Bujará oslava sa však nezaobišla bez problémov a ako to občas býva, hlasná hudba a unavení susedia privolali aj políciu. Živá muzika bola prerušená finančnou pokutou, o ktorú sa napokon postaral samotný podnik! „Naozaj mám také útržky z celej noci, lebo sme to oslavovali do pol piatej ráno. Ale, samozrejme, už bez hluku,“ povedal pre Plusku Jakub Petraník.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk | Foto: IG/jakubpetranik