Opozičná strana Smer-SD čoraz viac apeluje na občanov, aby verejne vyjadrili svoju nespokojnosť s fungovaním súčasnej vlády. Dokonca sa zdá, že smeráci našli nového spojenca, ktorý bol hosťom na dôležitej udalosti.

Predseda strany Smer-SD a jeho straníci sa stretli na púti v Branči pri Nitre, ktorá sa konala na počesť sviatku sv. Cyrila a Metoda. Nechýbali prejavy jednotlivých smerákov ani vystúpenia ľudového speváckeho zboru. ,,Časy, v ktorých dnes žijeme, sú pretkané silným vplyvom kultúry Západu, ktorý tlačí štáty k opúšťaniu vlastných tradícií a preberaniu bezduchej kultúry konzumu,“ zverejnila strana na sociálnej sieti.

Mnohých však určite prekvapilo, že hneď vedľa Roberta Fica sedel samotný predseda strany SNS. ,,Ja som rád, že sa vytvoril nový kolektív, ozdravený kolektív a Smer má vždy svoje miesto, a vždy ho bude mať. Rovnako verím, že aj moja politická strana SNS. Želám si, aby sme sa v takej skupine a v takom združení stretli o pár rokov opäť na miestach, kde bola zavedená tradícia osláv Cyrila a Metoda,“ vyhlásil Andrej Danko pred ľuďmi.

Je tak zrejmé, že Smer-SD sa pripravuje na budúcu koalíciu so stranou SNS. Podobný program má aj strana Petra Pellegriniho, no ten sa zatiaľ nechce vyjadrovať k akýmkoľvek spoluprácam. Nemôžeme však zabúdať na stranu Sieť pod taktovkou Rada Prochádzku, ktorý sľuboval občanom, že so smerákmi do vlády určite nepôjde. O pár dní si už štrngal s Ficom pri podpisovaní koaličnej zmluvy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/SMER-SD