Život rockera Braňa Mojseja by sa dal opísať jedným slovom ako víchrica. Nevyspytateľný spevák po búrlivom rozvode s podnikateľkou Norou Mojsejovou opäť šokuje, pričom urobil úplne nečakaný krok!

Braňo Mojsej (50) je jedno veľké prekvapenie! Po búrlivom rozvode s Norou, ktorá nedávno opustila brány väznice, začal žiť každý z dvojice vlastný život. Braňo má pritom tvoriť už šesť rokov pár so štyridsiatničkou Jankou z Prešova, s ktorou si zjavne výborne rozumejú.

Kontroverzný spevák si prešiel aj fázou ťažkej závislosti na alkohole, no podľa najnovších informácii sa z hrozného obdobia dostal a momentálne ponúka pomoc iným alkoholikom na svojej vlastnej klinike. Pred pár dňami tiež ohlásil kandidatúru na prezidenta v roku 2024. Spolu s Jakubcom chce teda o päť rokov zabojovať o prezidentské kreslo a nahradiť tak Zuzanu Čaputovú.

Nevedno, či sa mu to naozaj podarí, no Braňo evidentne zobral život útokom. V sobotu totiž ohlásil na svojom facebookovom profile zásnuby s partnerkou Jankou! K radostnej správe mu už zablahoželali desiatky fanúšikov aj priateľov a podľa fotiek z talianskeho Palerma je viac ako očividné, že Braňo prežíva jedno z najkrajších období v živote. Blahoželáme!

Braňo chce byť prezidentom, má vlastnú kliniku a…
…svoju lásku požiadal o ruku
Dvojica si tak zrejme čoskoro povie svoje áno

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook