V júli uplynulého roka sa celé Slovensko ponorilo do smútku, keď svet náhle opustil obľúbený umelec Milan Lasica († 81). Ten skonal priamo na javisku štúdia L+S počas klaňačky po odspievaní záverečnej skladby Som optimista, pričom smútok zo straty neskrývali nielen jeho najbližší, ale ani široká verejnosť.

Milan Lasica sa počas svojho života venoval rôznym činnostiam a Slovákov si získal nielen ako humorista a herec, ale aj ako spevák či textár. Legendárny umelec za sebou zanechal dcéry Hanu, Žofiu a manželku Magdu Vášáryovú (73), ktorá sa takmer po roku od smrti partnera odhodlala k prekvapivému kroku.

Herečka a politička dala do predaja nádherný spoločný byt, ktorého fotografie sa objavili na stránke realitnej kancelárie. Bratislavská nehnuteľnosť je v predaji za astronomických 950-tisíc eur, pričom disponuje piatimi izbami a štedrým priestorom. „Zariadený bol pre dvoch intelektuálov a jeden tu už nie je. Uložili sme ho do hrobu a bol čas urobiť toto rozhodnutie,“ priznala herečka pre týždenník Plus 7 dní.

Byt s vysokými stropmi a rozlohou 197,15 m² sa nachádza v lukratívnej lokalite Starého Mesta, a kým bežným Slovákom sa môže zdať predajná cena prehnaná, realitní agenti majú na vec celkom rozdielny názor. Bývalý domov Milana Lasicu, ktorý je po kompletnej rekonštrukcii, má totiž okrem fantastickej adresy päť izieb, dve kúpeľne, toaletu a aj obývačku s jedálňou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nehnutelnosti.sk, Plus 7 dní