Krimi Bývalá hviezda JOJkárskej šou v problémoch: Pátranie polície!

Bývalá hviezda JOJkárskej šou v problémoch: Pátranie polície!

Od jeho hviezdnej účasti v JOJkárskej reality šou už ubehlo 15 rokov, no zdá sa, že niekdajšia známa tvár opäť lieta v problémoch. Už v minulosti skončil vo väzení, no aktuálne po ňom pátra polícia od konca septembra.

V roku 2005 bola jednou z najsledovanejších reality šou televízie Joj práve tá s názvom Vyvolení. Problémy ľudí riešené priamo pred kamerami sa divákom páčia dodnes, čoho dôkazom je aj farmárska šou na Markíze. Vo Vyvolených vtedy okrem iných zahviezdil aj Anton Ferleťják, prezývaný Tony.

Dnes už 48-ročný muž žijúci v Námestove však po šou lietal v obrovských problémoch. Dokonca skončil po rozsudku Okresného súdu v Trnave vo väzení, pričom malo ísť o prípad gangu falošných policajtov, ktorý zavraždil podnikateľa Ladislava Kováča. „Čo mám na to povedať? Mám 46 rokov. Mám rodinu a deti. Čo mám na to povedať? Veď to je…,“ odpovedal vtedy po súde nedokončenou vetou.

Aby toho nebolo málo, po „Tonym“ sa polícia zháňa aj tentokrát. Ako vyplynulo zo stránky Pátranie.sk, medzi hľadanými osobami je od 23. 9. 2020 na základe príslušného príkazu súdu. Polícia ho plánuje dodať do výkonu trestu, hoci bližšie okolnosti a dôvody nateraz nie sú známe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: patranie.sk │ Foto: Televízia Markíza, Tv JOJ, patranie.sk

Exit mobile version