Bývalá JOJkárka, ktorá sa preslávila účinkovaním v známej reality šou, skrývala sladké tajomstvo. K jej malej dcérke totiž už čoskoro pribudne súrodenec. Tehotenstvo sa pritom Petre darilo udržať v tajnosti celých deväť mesiacov.

Petra Lenártová je mnohým divákom známa ako finalistka prvej reality šou Dievča za milión. Blondínka sa napokon objavila aj v jojkárskom seriáli Panelák a mihla sa i v ďalších televíznych spoluprácach. Napokon sa ale vytratila z obrazoviek a dnes žije spokojný rodinný život.

Petra sa nachádza spolu s manželom na krásnom Cypre, kde vychovávajú 3,5-ročnú dcérku Miu. Čo však tušil len málokto, už o chvíľu k nej pribudne ďalší súrodenec. Kráska svoje tehotenstvo pritom tajila celých 9 mesiacov, a tak je pôrod doslova na spadnutie.

Bývalá JOJkárka tiež pre Topky priznala, že tieto mesiace pre ňu nie sú ľahké. “Moje tehotenstvá sú vždy ťažšie. Úvod mám namiesto troch mesiacov takých päť…,” prezradila so slovami, že v popoludňajších hodinách sa navyše trápi pri chôdzi a pohybe. Svoje druhé dieťatko privedie na svet na Cypre, no pohlavie si zatiaľ necháva pre seba, hoci rodičia ho už poznajú. Na sociálnu sieť tiež pridala nádherné fotky s bruškom, ktoré jej vyhotovila fotografka Zuzana Kapišinská. Blahoželáme!

>> TU <<< (opens in a new tab)">Krásny záber tehotnej Petry si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/petra_lenartova