Uplynulý pondelok vstúpil choreograf a režisér Ján Ďurovčík (48) do manželstva, kedy povedal svoje životné áno partnerke Barbore Hlinkovej. 24-ročná muzikálová herečka tvorí s obľúbeným porotcom tanečnej relácie Let’s Dance pár takmer tri roky, pričom dnes sú zo zaľúbencov už šťastní mladomanželia. 

V pondelok 24. júna povedal Ján Ďurovčík svoje životné áno herečke Barbore Hlinkovej počas rozprávkovej svadby na zámku v Haliči. Vyťažený choreograf bol dlhé roky spájaný predovšetkým s umelkyňou Nelou Pociskovou (28), ktorá však našla svoje šťastie po boku Filipa Tůmu (48). Sympatický pár má dnes dve nádherné detičky, synčeka Hektora a dcéru Lianku.

Nie je žiadnym tajomstvom, že multitalentovanú hviezdu Nelu vytiahol na výslnie šoubiznisu práve Ján, ktorý ju objavil počas castingu do muzikálu Neberte nám princeznú. Po čase dvojica priznala pred verejnosťou vzťah, no po šiestich rokoch randenia si povedali definitívne zbohom. Ako priatelia či kolegovia však na seba nezanevreli a aj po čase si majú čo povedať nielen v pracovnej, ale i súkromnej sfére.

A čo na svadbu svojho bývalého partnera hovorí speváčka a herečka Nela Pocisková, ktorá sa už onedlho vráti na televízne obrazovky? “Samozrejme, srdečne im gratulujem a želám, nech sú spolu naveky šťastní,“ povedala pre portál Pluska.sk.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, Markiza.sk