Bývalá markizáčka si po vzhliadnutí poslednej časti šou Tvoja tvár znie povedome nedala servítku pred ústa. Reláciu nazvala odpadom kvôli detailu, ktorý pobúril viacerých Slovákov. Fanúšikovia jej však tieto slová nedarovali.

Bývalá markizáčka sa po vzhliadnutí poslednej časti šou Tvoja tvár znie povedome nezdržala a relácii brutálne naložila. Alžbeta Ferencová, ktorú si väčšina pamätá najmä z markizáckeho Kolesa šťastia, kde za tanečného doprovodu otáčala písmenká, nevie prežrieť vystúpenie Saši Gachulincovej. Modelka stvárnila rapera Tupaca, pričom mala tvár premaľovanú na čierno a použila aj výraz “nigga”.

Niekdajšej otáčačke písmeniek, tanečníčke a speváčke to prišlo rovnako, ako aj raperovi Pil C cez čiaru a svoju rozhorčenosť vyjadrila na sociálnej sieti: “To je taký odpad táto show. A ľudia ako Saša, by som si myslela, že majú trošku väčší rozhľad a hodnoty ako toto nechutné divadielko,” naložila televízií, no aj známym tváram, ktoré v šou účinkujú.

Hoci jej dali mnohí Slováci za pravdu, našli sa viacerí, ktorí jej za tieto slová nič nedarovali: “Ako keby si ty sama v odpadových show nikdy neúčinkovala, však? Začni od seba,” rýpla si do nej fanynka, na čo Alžbeta pohotovo odpovedala: “Ver mi, že som nikdy neúčinkovala v show, v ktorej má popredné miesto rasizmus a primitivita”. Ďalšia žena však Alžbete na rovinu pripomenula jej účinkovanie v Kolese šťastia: “Dúfam, že si do tej odpadkovej show počítala aj primitívne otáčanie písmeniek,” zaklincovala. Myslíte, že bolo stvárnenie Tupaca v podaní Saši Gachulincovej za čiarou?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/this.is.zea, pil_c, Televízia Markíza