V novembri 2015 vyhrala piatu sériu súťaže Česko Slovensko má talent nenápadná speváčka Gyöngyi Bodišová, ktorá mala podľa porotcov našliapnuté na fantastickú kariéru. 29-ročná brunetka, ktorá bývala od troch rokov v detskom domove v Žitavciach pri Nitre, sa však vytratila zo svetiel reflektorov, pričom len pred pár hodinami zverejnila nové video.

Gyöngyi Bodišová dostala vo svete šoubiznisu šancu úspech opakovane, avšak ani jednu z nich sa jej nepodarilo premeniť na skutočný úspech. V roku 2008 sa ako 15-ročná zúčastnila šou Slovensko má talent, kde sa jej dokonca podarilo rozplakať Paľa Haberu a bojovať o víťazstvo priamo vo finále.

O sedem rokov neskôr sa predviedla porote súťaže Česko Slovensko má talent, ktorú napokon vyhrala, avšak fanúšikovia sa jej ďalšieho výraznejšieho pôsobenia na scéne nedočkali. Na obrazovkách TV JOJ sa objavila až s odstupom času v relácii Bez servítky, kde spievala v rámci programu svojmu synovcovi Martinovi. O pár mesiacov neskôr sa na Facebooku hudobníka Mega M objavil príspevok s Gyöngyi, v ktorom uviedol, že je talentovanou ženou so silným životným príbehom a ešte silnejším a krásnym hlasom.

„Ťažké chvíle, zlé rozhodnutia a nedostatok viery v samého seba ju doviedol až ku mne a ja urobím všetko pre to, aby sa znovu dostala na výslnie tam, kde si zaslúži byť,“ napísal k spoločnému záberu, pričom len pred pár hodinami vydal nové video. V tom značne zmenená víťazka Talentu spieva ikonickú skladbu Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarovej, ktorú označila za svoju najobľúbenejšiu. Spoznali by ste Gyöngyi aj po rokoch?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, FB/Mega M