Kedysi bol hviezdou televízie Markíza, no z obrazu sa musel stiahnuť. Po 13-tich rokoch ho objavil vo vlaku Slovák, ktorý nemohol uveriť vlastným očiam, keď uvidel, v akom stave sa nachádza. Slovákov pritom nedávno šokoval aj pohľad na bývalú jojkársku hviezdu, ktorá padla až na samé dno

V Markíze patril k stáliciam a na jeho sympatickú tvár v Televíznych novinách sa tešili tisíce fanúšikov. Ľubomír Karásek (60) však v roku 2005 prežil desivú autonehodu medzi Trnavou a Sencom, pričom jeho zdravotný stav bol mimoriadne vážny. Kedysi moderátor plný života sa musel po prebratí z umelého spánku nanovo učiť chodiť, písať aj hovoriť.

Kvôli vážnemu zdravotnému stavu sa mu zosypal kariérny život, príliš sa mu nedarilo ani v tom osobnom a začal mať problémy aj v oblasti financií. Dnes je na 49 percent invalidným dôchodcom. Hoci sa už moderátor 13 rokov neobjavuje na obrazovkách, čitateľovi Nového Času Davidovi sa podarilo kedysi úspešného Ľubomíra Karáska stretnúť cestou vlakom, foto >>> TU <<<.

Podľa jeho slov však bývalá hviezda Markízy pôsobila utrápene aj zostarnuto a z jeho slov sa tisnú slzy do očí: “Karásek cestuje vlakom. Je mi ho veľmi ľúto. Má roztrhané topánky a pôsobí veľmi utrápene,” priznáva na margo moderátora, ktorý zrejme neprežíva najlepšie obdobie.

Ľubomíra Karáseka objavil čitateľ David vo vlaku
Za 13 rokov sa zmenil na nepoznanie

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.