Šport Bývalý československý majster Európy v slzách: SMRŤ milovanej dcéry!

Bývalý československý majster Európy v slzách: SMRŤ milovanej dcéry!

Niekdajší československý futbalista a majster Európy z roku 1976 prežíva mimoriadne ťažké chvíle. V piatok totiž prišiel o svoju milovanú dcéru, s ktorou mali výborný vzťah. Martina mala podľahnúť rakovinovému ochoreniu, s ktorým zápasila niekoľko rokov. 

Legendárny futbalista Antonín Panenka prišiel v piatok o svoju milovanú dcéru. Ako informuje český Blesk, Martina mala podľahnúť rakovinovému ochoreniu, s ktorým bojovala dlhšie obdobie. Hoci to chvíľami vyzeralo tak, že nad onkologickým ochorením zvíťazí, napokon sa jej stav výrazne zhoršil. Panenkov spoluhráč médiám priznal, že lekári futbalistovu dcéru už z rakoviny pred pár rokmi dostali. „Teraz už vraj nie je nádej. Zo žalúdka sa jej to dostalo všade,“ prezradil pred časom.

Športovec mal so svojou dcérou výborné vzťahy a jej strata je pre neho mimoriadne bolestivá. Martina s partnerom bývala spolu s otcom v jednom dvojdome, takže boli v dennodennom kontakte. „Martina v piatok zomrela. Bolo to fajn dievča. Taká tichá a hlavne mladá. Je nám Tondu veľmi ľúto,“ dodal spoluhráč so slovami, že Antonín prestal chodievať aj na spoločný golf a bol z dcérinho stavu nešťastný. Hudobnú scénu zarmútila pred pár hodinami smrť známeho muzikanta, ktorý stál pri zrode kapely The Clash.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YT/Východoslovenská televízia, Bohemkatv