Mary Bartaloš a tanečník Lukáš Hojdan tvorili pár začiatkom roka 2018, no ich romanci je koniec. Kým Mary sa krátko na to vydala a momentálne čaká bábätko, Lukáš ostával sám. Tým časom však odzvonilo a fešák opäť žiari šťastím po boku novej priateľky. A čo odkazuje svojej bývalke?

Mary Bartaloš tvorila pár s Lukášom Hojdanom ešte začiatkom roka 2018. Ich láske však odzvonilo a údajne ho práve herečka poslala k vode. Život Mary však po rozchode nabral rýchly spád a prišla nečakaná svadba a najnovšie aj bábätko. Tehotná herečka sa ešte objavuje v práci, no už teraz sa špekuluje, čo bude s jej „oteckovskou“ postavou Lindy.

Kým Mary svoj život spečatila po boku iného muža, Lukáš ostával naďalej sám. Až doteraz. Ako totiž prezradili fotky na sociálnej sieti, po jeho boku sa objavuje nová sympatická priateľka. Informáciu potvrdil pre Topky aj samotný tanečník a vyzradil, že dokopy ich dala definitívne spoločná dovolenka v Tatrách, na ktorú svoju Terezku pozval: „Bolo to úžasné, musím povedať, že som sa dlho necítil tak pekne a uvoľnene ako s ňou. Stále sa smejeme a športujeme. A to ja milujem. Čiže Tatry ukázali, že by to mohla byť tá pravá, takže sme čerstvo zaľúbení,“ teší sa.

Lukáš však nemá ťažké srdce ani na Mary, hoci ho, ako sa hovorí, poslala k vode. Toto svojej tehotnej bývalke odkazuje dnes: „Dosť ma prekvapilo, ako rýchlo si našla nového chalana a hneď potom svadba a dieťa. Ale veľmi jej to prajem, lebo je skvelá žena a naozaj sa teším, že je šťastná. Len nám dvom to, bohužiaľ, nevyšlo…,“ uzatvára tému.

Lukáš je šťastný po boku novej priateľky
V minulosti zažiaril v Let´s Dance
Vzťah s Mary Bartaloš je dnes už minulosťou

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza