V pondelok 17. júna v ranných hodinách došlo v Dubnici nad Váhom v spoločnosti HF NaJUS k nečakanej streľbe. Tragédia sa stala v strojárskej firme v bývalom areáli ZŤS. Na mieste činu sú momentálne všetky záchranné zložky, pričom zamestnanci, ktorí boli svedkami streľby, sú otrasení a okamžite boli evakuovaní z budovy a následne poslaní domov.

Vo firme sa tak ako zvyčajne konala o deviatej ráno porada, na ktorú vtrhol bývalý zamestnanec so zbraňou v ruke. Tú namieril na svojho nariadeného, pričom ho zasiahol priamo do čela. Následne otočil zbraň proti sebe a spáchal samovraždu. Svedkami tragickej streľby boli zamestnanci, ktorí sa iba nemo prizerali krviprelievaniu.

Na miesto prišli všetky záchranné zložky, no záchranári už ani jednému z mužov nedokázali pomôcť. Lekár tak mohol skonštatovať iba smrť. Policajti momentálne zhromažďujú všetky stopy a zamestnanci boli poslaní domov. Zatiaľ nie je známe, aký bol dôvod vraždy, aj keď mnohí sa domnievajú, že konanie bývalého zamestnanca mohla zapríčiniť výpoveď zo strany jeho šéfa.

Zdroj: markiza.sk |  Foto: markiza.sk, YouTube