Božena Candráková je jedna z účinkujúcich v šou Nákupné maniačky. Po zadaní témy sa však zhrozila. Nečakala totiž, že sa bude musieť pred celým Slovenskom vyzliecť do plaviek. 

Božena Candrákova (37), ktorú si diváci pamätajú zo šou Farma sa tento týždeň stala jednou z účinkujúcich v šou Nákupné maniačky spolu s ďalšími zvučnými menami ako Monika Haklová či Nela Slováková. Po zadaní témy plaviek sa však bývalá farmárka zhrozila. Momentálne vraj mierne pribrala a vôbec sa necíti na to, aby sa pred celým Slovenskom predvádzala v plavkách: “Mali mi dať vedieť aspoň dva mesiace dopredu, aby som začala chudnúť, lebo keď som videla tie moje kolegynky, aké sú ´vychrdnuté´… Ja nie som nejaká tlstá, ale určite nie som taká ´chrdlina´”, dušovala sa pre Nový Čas.

[sociallocker]Po promenáde v plavkách však predviedla zvodnú postavu a poriadny dekolt. Aj jej súperky jej postavu zhodnotili ako peknú, so slovami, že niektoré ženy nemusia byť úplne chudé, aby vyzerali naozaj dobre. Priateľ Reza si doma určite tiež nemôže na nič sťažovať, a tak si blonďavá ex-farmárka nemusí robiť kvôli svojej postave žiadne vrásky. Fotky Božky v plavkách si môžete pozrieť TU.

Zdroj: cas.sk  | Foto: Facebook[/sociallocker]