Zuzana Čaputová (45) je prvou ženskou prezidentkou a do svojho pomyselného kresla zasadne už túto sobotu. Ešte predtým si však stihla strihnúť rolu modelky a objavila sa na titulke módneho časopisu Vogue. Keď ju však zbadali Slováci, jednu vec okamžite skritizovali. 

Zuzana Čaputová už v sobotu oficiálne zasadne do prezidentského kresla za sprievodu kamier, médií a pozvaných hostí. Na svoj veľký deň sa starostlivo pripravuje a až doposiaľ zháňala tých najlepších poradcov do svojho budúceho tímu. Medzi nimi sa objaví aj známy glosátor, ktorý teraz musí v Jojke skončiť po 20 rokoch.

Predtým si ale stihla pohľadná blondínka strihnúť rolu modelky a objavila sa na najnovšej obálke módneho časopisu Vogue pre Česko a Slovensko, kde ju na snímkach zvečnil fotograf Ivan Pinkava.

Slováci si ale po zhliadnutí jej titulnej fotky všimli niečo celkom iné a okamžite spustili kritiku: “Za mňa veľmi zlá fotka, nesedí jej kostým, nohy natesno, vrch priveľký, splihlé vlasy, pochmúrne prostredie a ona odutá a vyfotoshopovaná. A navyše – chýba úsmev, stačí náznak úsmevu, keď ju fotil jej priateľ, malo to iskru, toto je zablúdená zvednutá Marienka na pochmúrnom hrade,” myslí si fanynka, ale s jej názorom súhlasili viacerí: “A to sa nenašla lepšia fotka? Keď porovnám, ako vie Zuzana výborne vyzerať na fotkách, ste jej touto fotografiou vo Vogue trošku ublížili,” pridáva sa Anna. Aký je váš názor na prezidentku v úlohe modelky?

Zdroj │ Foto: Instagram/vogueczechoslovakia, YouTube/Refresher