Prezidentka bola jednou z mnohých, ktorá apelovala na Slovákov, aby v letných mesiacoch radšej zvážili dovolenku v našich končinách. Môžu tak podporiť turizmus počas koronakrízy, a zároveň budú menej ohrození nákazou ochorenia COVID-19.

Zuzana Čaputová sa po náročnom týždni, kedy v prezidentskom paláci hostila slovinského prezidenta Boruta Pahora, rozhodla trošku oddýchnuť. Spoločne s priateľom Jurajom Rizmanom, dcérami Emou a Leou, bratom a ďalšími blízkymi vyrazila do Tatier.

Spoločne sa vydali na turistiku a prešili sa aj po chodníku nad korunami stromov v Bachledovej doline. ,,Pozdravujem z dovolenky v Tatrách. Toľko krás a zaujímavých miest máme doma. Stále je dôvod, prečo sa sem vracať, stále je čo objavovať. Skvelí ľudia a nádherná príroda. Vážme si ju, rešpektujme a chráňme,“ napísala na sociálnej sieti hlava štátu.

Na záberoch, ktoré zverejnila vplyvná blondínka však vzhľad jednej z jej dcér okamžite pútal pozornosť. 15-ročná Ema sa totiž zrejme rozhodla radikálne zmeniť svoj účes, pričom si dlhú hrivu nechala “ošmýkať“ úplne nakrátko. Účes, ktorý sa väčšinou nazýva “na chlapca“, jej však mimoriadne pristane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz

Predtým

Zdroj: FB/Zuzana Čaputová  |  Foto: FB/Zuzana Čaputová, YT/SME, HNtelevízia