Zuzana Čaputová prijala v stredu pozvanie francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona v Paríži. Na túto udalosť dorazila prezidentka s úplne novým účesom. Reakcia Slovákov na seba nenechala dlho čakať.

Zuzana Čaputová, ktorá sa nedávno prvýkrát vyjadrila na adresu Georga Sorosa, prijala pozvanie francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona a v stredu zavítala do Paríža, kde sa s hlavou Francúzska stretla v Elyzejskom paláci. Každý si okamžite všimol radikálnu zmenu vo výzore prezidentky, ktorá dala zbohom rozpusteným vlasom a tmavomodrý kostýmček zdobil účes, na aký u prezidentky nie sme zvyknutí.

Svojím zjavom aj prejavom okúzlila najmä samotného Macrona, ktorý Čaputovú označil za symbol zjednotenej Európy. Na nový účes ale ihneď zareagovali aj Slováci, ktorí na sociálnej sieti vo veľkom zdieľali svoje názory na prudkú zmenu vizáže.

Okrem pár ľudí, ktorým sa viac páčil pôvodný účes prezidentky, bola ale drvivá väčšina z novinky doslova unesená: “Ten účes je nesmierne elegantný. Veľmi vám pristane!” zalichotil Matej a jeho slovám dalo lajk vyše 500 Slovákov. Chválou nešetrili ani istý Noro: “No, pani prezidentka. Super účes, šaty a vôbec.” A ako hodnotíte vynovený vzhľad Zuzany Čaputovej vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Zuzana Čaputová