Čaputová požiadala o priestor v televízií: Dôležitý odkaz Slovákom!

Dátum:

Prezidentka SR vystupuje pred médiami častejšie, ako kedykoľvek predtým. Pandémia koronavírusu zasiahla celé Slovensko vrátane Zuzany Čaputovej, ktorá je rovnako len človek strachujúci sa o svoju rodinu i priateľov. Aj z tohto dôvodu sa rozhodla apelovať na ľudí prostredníctvom televíznej obrazovky.

Zuzana Čaputová požiadala o mimoriadne vystúpenie v televízií RTVS, ktorá jej 9. apríla vo večerných hodinách poskytla vysielací čas. V krátkom príhovore uviedla, že veľkonočné sviatky za týchto podmienok sme ešte nezažili, no aj napriek tomu je nutné mať nádej v lepšie zajtrajšky.

46-ročná dáma dúfa, že ľudský kontakt bude čoskoro opäť zbližovať a neohrozovať život iných. ,,Obmedzujeme svoju slobodu pre život a zdravie druhých a seba samého. Je to naše spoločné dielo a táto snaha vytvára medzi nami neviditeľné puto. Dôverujme tomu a vytrvajme,“ odkázala Slovákom.

Rodáčka z Bratislavy dúfa, že každému našincovi sa v tejto ťažkej situácií dostane dostatočnej pomoci a čoskoro sa vrátime na miesta, ktoré sme pred pár týždňami museli opustiť. „Želám nám všetkým, aby boli tieto sviatky bránou. Jednak do našich vnútorných svetov, kde nájdeme veľa dobrého. A aby boli aj bránou, za ktorou sa naša nádej začne premieňať na realitu, po ktorej tak všetci túžime,“ dodala na záver.

Celý prejav prezidentky SR

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: Facebook/Zuzana Čaputová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...