Zuzana Čaputová zavítala v utorok do televízie Markíza, kde sa stala súčasťou Mimoriadnej relácie venovanej problémom v súvislosti s koronakrízou. Zlatica Puškárová však ostala po príchode prezidentky prekvapená.

V utorkovej Mimoriadnej relácií televízie Markíza sa objavila ako hosť Zuzana Čaputová (46). Prezidentka sa rozprávala s ostrieľanou moderátorkou Zlaticou Puškárovou (42), ktorá po jej odchode prezradila, čo sa dialo v zákulisí a ako na ňu hlava štátu pôsobila pri priamom stretnutí.

Ako však zhodnotila, celá relácia prebehla vo veľmi príjemnom duchu a prezidentka nemala žiadne maniere. „Snažila som sa rozhovor viesť nielen politicky, ale aby aj ona povedala nejaké svoje pocity,“ prezradila pre Plusku svoju stratégiu. Odvážila sa opýtať aj na Čaputovej nový vzťah s Jurajom Rizmanom, na čo prezidentka zareagovala slovami, že je šťastná a vďačná.

Puškárová zhrnula správanie hlavy štátu ako veľmi ľudské a označila ju za príjemnú dámu, pričom ocenila aj to, že sa rozhovor nemusel udiať v Prezidentskom paláci. V doprovode prezidentky prišlo viacero mužov, no aj tí mali byť veľmi sympatickí: „Atmosféra vôbec nebola napätá. Pani prezidentka prišla o 20.15 už upravená, naša maskérka jej dala len taký televízny look a chvíľku sme sa porozprávali pred štúdiom. Aj pred vysielaním pôsobila veľmi milo, vyrovnane a najmä šťastne,“ dodáva na záver markizáčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/zlaticapuskarova, Televízia Markíza