Čaputová reaguje na úmrtie Lučanského: Tieto slová odkázala Slovákom!

Dátum:

Smrť policajného exprezidenta Milana Lučanského naďalej otriasa širokou verejnosťou. K jeho väzobnému stíhaniu a náhlemu úmrtiu sa už vyjadrili desiatky ľudí vrátane politikov, novinárov či občanov. Najnovšie sa rozhodla prehovoriť aj samotná prezidentka.

Zuzana Čaputová, ako aj mnohí občania, vníma informácie o väzbe a následnej smrti policajného generála Milana Lučanského. Z tohto dôvodu uvítala vytvorenie špeciálnej komisie, ktorá má prešetriť všetky udalosti spojené s bývalým členom policajného zboru. ,,Jeho smrť v tejto väzbe je tragická udalosť a musí byť dôsledne vyšetrená. Zaslúži si to jeho rodina, potrebujeme to my všetci,“ napísala na sociálnej sieti.

Prezidentka zároveň upozorňuje občanov, že by mali k všetkým špekuláciám a záverom vytvorených náladami verejnej mienky pristupovať so zdržanlivosťou. ,,Len s rozvahou dokážeme ubrániť spoločnosť pred tým, aby ju v ťažkej chvíli ešte viac rozdeľovali emócie do nepriateľských táborov. Zaznamenávam rôzne snahy zúročiť túto nešťastnú udalosť v niekoho prospech alebo neprospech. Je dôležité sa obzvlášť teraz pri jej hodnotení držať faktov,“ varuje vplyvná blondínka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Zuzana Čaputová  |  Foto: FB/Zuzana Čaputová, Milan Lučanský, prezident.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...