Vzťah so Zuzanou Čaputovou pred očami verejnosti určite nie je jednoduchý. Napokon, potvrdil to aj jej partner Juraj Rizman, ktorý s prezidentkou randí už takmer dva roky. Veľmi rýchlo si uvedomil, že sa bude musieť zmieriť so stratou súkromia a tvrdou kritikou zo strany občanov.

Juraj Rizman bol pôvodne poradcom prezidentky, no potom, čo medzi nimi vzplanula iskra, sa rozhodol pracovať pre podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu. Dvojica sa naďalej teší zo vzájomnej spoločnosti a na verejnosti nešetria širokými úsmevmi.

Bývalý riaditeľ Greenpeace Slovensko taktiež priznal, že zmenil vzhľad aj kvôli sympatickej blondíne. Zo začiatku sa zbavil náušnice v uchu a následne sa nechal výrazne ostrihať, no nad týmto krokom mal dlhšie uvažovať. Vzťah so Zuzanou Čaputovou so sebou prináša aj nemalé úskalia. „V podstate nie je chvíľa, keď sme vonku s pani prezidentkou, aby sme boli sami. To neexistuje,“ povedal v rozhovore pre Denník N.

Málokto taktiež vie, akým slovným útokom musí čeliť Zuzana Čaputová a jej partner. Podľa slov Rizmana sú ataky čoraz častejšie, pričom niektoré z nich vôbec neznejú nevinne. Za obrovské prekročenie hraníc považuje výmysly, podľa ktorých pije naša hlava štátu detskú krv. Dochádzať má aj k nebezpečnému vyhrážaniu, ktorým by sa pokojne mohla zaoberať polícia. ,,V posledných mesiacoch mám pocit, že je toho viac. Akoby situácia bola vyostrenejšia,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk  |  Foto: FB/Zuzana Čaputová