Film Známi neznámi odštartoval v kinách svoju púť veľkou premiérou, na ktorej nechýbala ani hlava štátu Zuzana Čaputová. Prezidentka dorazila spolu s priateľom Jurajom Rizmanom. Odrazu k nej ale nečakane pribehla známa česká herečka s jedinou prosbou.

Filmová premiéra filmu Známi neznámi prilákala do kina všetky zvučné mená šoubiznisu. Okrem umelcov však prijala pozvanie aj hlava štátu Zuzana Čaputová, ktorá dorazila spolu s priateľom Jurajom Rizmanom. Prezidentka pritom len nedávno reagovala na nepresné informácie, ktoré šíril na sociálnej sieti Andrej Danko.

Na premiéru prišla podľa záberov Plusky v dlhších červených šatách s doplnkami v telovej farbe, ktoré podčiarkli celkový look, foto >>> TU <<<. Okrem záujmu fotografov však zažila aj malé prekvapenie. Odrazu k nej totiž pribehla známa česká herečka Klára Issová, ktorá sa ako jediná spomedzi hercov odvážila prihovoriť prezidentke. Issová vyjadrila Čaputovej obdiv a poďakovala jej za návštevu premiéry. Napokon ju požiadala a spoločnú fotku, pričom sa nakoniec pridali aj ostatní herci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: G/juraj_rzman_sk