Dcéra prezidentky SR Emma Čaputová to má zjavne namierené na kariérnu dráhu modelky. Len tento víkend ju mali možnosť pozvaní hostia z módnej šou uvidieť na vlastné oči na Fashion Live 2021. Dcéra Zuzany Čaputovej sa totiž predviedla rovno na móle v modeloch viacerých módnych návrhárov.

Len pred pár mesiacmi sa prevalilo, že prezidentkina dcéra sa vrhla popri štúdiu na dráhu modelky. Emma Čaputová sa zverila do rúk jednej z najúspešnejších modelingových agentúr, v ktorej má zverejnené aj profesionálne fotografie s krátkym účesom.

17-ročná dcéra hlavy štátu však cez víkend prekvapila všetkých pozvaných hostí, keď sa postavila na predvádzacie mólo na Fashion Live 2021 v Bratislave. Na módnej akcii sa pritom predviedli známi a úspešní návrhári.

Medzi hosťami zasadla aj samotná Zuzana Čaputová, ktorá prišla ako hrdá mama podporiť svoju dcéru. Emma vystúpila na móle niekoľkokrát v nádherných modeloch šiat. Neprehliadnuteľný bol aj jej účes, keďže si mladá študentka ešte viac skrátila svoje vlasy a v popredí nechala vyniknúť len ofinu. Čo poviete, pristalo jej to?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/sajfa, bratislavafashion.live