Zuzana Čaputová sa stala v sobotu po inaugurácii novou prezidentkou Slovenska. Na ceremoniáli ju sprevádzal aj partner Peter Konečný, hoci sa zdržiaval v ústraní, ako aj dve dcéry Ema (15) a Lea (18). Tie mame akoby z oka vypadli, keď sa TAKTO vymódili do bratislavskej Reduty.

Slovensko sa v sobotu dočkalo novej prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá nahradila Andreja Kisku. Inaugurácia prebehla v priestoroch bratislavskej Reduty, odkiaľ sa po zložení sľubu premiestnila prezidentka do Dómu sv. Martina.

Počas inaugurácie však došlo ku viacerým trapasom. Jedným bol príliš dlhý prejav Andreja Danka a ďalším bol nepochybne útok neznámej ženy na Čaputovú počas pochodu pomedzi dav ľudíViacerých šokoval aj fakt, že na inauguráciu nedorazil Robert Fico, ktorý dal prednosť súkromnej akcii.

Po boku Zuzany Čaputovej však nemohli chýbať jej dcéry Ema (15) a Lea (18), ktoré svojej mame akoby z oka vypadli. Kým Čaputová zvolila bledomodré šaty z dielne Borisa Hanečku, dievčatá si vybrali podobné outfity v pastelových odtieňoch ružovej a mentolovej. Okrem elegantných šiat sa nedala prehliadnuť ani nápadná podobnosť v črtách tváre. Pozrite, ako sa mladé krásky vymódili na veľký deň Zuzany Čaputovej.

Prezidentka zvolila bledomodré šaty, ktoré jej veľmi pristali.
Dcéry si obliekli elegantné šaty v pastelových odtieňoch

Zdroj │ Foto: YouTube/HNtelevízia