Pracháčka Carmen Geiss sa stala známou po celou svete vďaka účinkovaniu v reality šou Geissenovci. Väčšina divákov si ju spája s legendárnym výkrikom ,,Róóóóbert“, ktorý vždy spustí na bohatého manžela. Blondínka je však veľmi zhovorčivá a veľmi rada sa vyjadruje predovšetkým k aktuálnym témam. Nevyhla sa tak ani koronavírusu, pričom dala ľuďom jednoduchú radu, ako zabrániť nákaze.

Napriek tomu, že Geissenovci pochádzajú z Nemecka, ich domovom sa stalo francúzske Monaco. Aj na tomto mieste momentálne vyčíňa epidémia koronavírusu, pričom miestne úrady hlásia 200 nakazených a troch mŕtvych. Rozmarná manželka multimilionára tak má strach o rodinu a rozhodla sa preštudovať si minulosť vírusov a ich následky.

Na sociálnej sieti sa napokon podelila s fanúšikmi s netradičnou radou, ktorá by mala slúžiť ako prevencia proti smrtiacemu vírusu. Carmen uviedla, že v roku 1919 podľahlo obyčajnej chrípke viac ako 40 miliónov ľudí. V jednej malej dedinke, ktorú postihla nákaza, bola však rodina, ktorá bola ako jediná úplne zdravá.

Navštíviť ich mal lekár, ktorý chcel vedieť, ako je to možné. ,,Otec, hlava rodiny, mu okamžite povedal, že je to preto, lebo v každej miestnosti majú v mise uloženú očistenú cibuľu. Doktor si preto myslel, že práve cibuľa je liekom, a tak si jednu z ich domu zobral a preskúmal pod mikroskopom. V cibuli však našiel samotný vírus,“ povedala vo videu 54-ročná Nemka.

Cibuľa mala totiž absorbovať všetky baktérie, v dôsledku čoho sa rodina nenakazila. Samotnými lekármi boli v minulosti potvrdené liečivé účinky obyčajnej cibule. Či je však natoľko silná, aby porazila koronavírus, je otázne. Bývalej modelke však tento príbeh stačil natoľko, že je jasné, akou arómou bude zapáchať jej luxusná vila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965  |  Foto: Instagram/carmengeiss_1965, YouTube