Zhovorčivá blondínka je známa ako rozmarná manželka multimilionára, pričom patrí k ženám, ktoré sú vždy dokonale upravené s cieľom na verejnosti zažiariť. Súčasťou jej každodenného vzhľadu je skutočne bujná koruna krásy, na ktorej si dá vždy záležať

53-ročná pracháčka sa takmer v každej časti televíznej reality šou „Geissenovci – Ťažký život milionárov“ sťažovala, že musí navštevovať svojho kaderníka. Má ho totiž zrejme v každej krajine, ktorú navštívi. O blondínke je totiž všeobecne známe, že svojimi vlasmi je priam posadnutá. K bohatej hrive si pomáha nadpojenými vlasmi, pričom väčšinou uprednostňuje svetlú farbu.

Nemecká celebrita však najnovšie poriadne prekvapila svojich fanúšikov, keď sa rozhodla pre experiment. Carmen sa totiž pred svetom ukázala s oranžovo-ružovou farbou na vlasoch, pričom svojím novým vzhľadom bola nadšená. Rovnaké nadšenie však nezdieľali jej priaznivci, ktorí kritikou rozhodne nešetrili. ,,Vyzeráš ako plameniak. Strašné,“ napísala jedna z dám. ,,Vyzerá to lacno. Už nie si tínedžerka,“ upozornila ju ďalšia z úprimných slečien. Ešteže Carmen použila iba dostupný telefónny filter na úpravu vzhľadu. :)

Predtým

Teraz

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965  |  Foto: Instagram/carmengeiss_1965  |  Video: Instagram/carmengeiss_1965