Čašníčka pýtala Covid certifikát a dostala poriadne naložené údery!

Dátum:

Aktuálna situácia na Slovensku sa zhoršuje a od nasledujúceho týždňa zostáva v zelenej farbe monitoringu jediný okres. V ostatných fázach sa musia podniky rozhodovať, či služby sprístupnia pre plne očkovaných, OTP alebo ľuďom bez certifikátu, avšak s výraznými protipandemickými opatreniami. 

Vo väčšine prípadov sa pre výrazné obmedzenia pre neočkovaných rozhodli prevádzkari žiadať od zákazníkov Covid certifikáty. Na tieto nariadenia doplácajú najmä ich zamestnanci v teréne: „Naša kaviareň v bordovom okrese je v režime OTP a ja už nevládzem. Dnes som si vypočula, že som pi…, že som krava, že nech zdochnem aj s celou rodinou… a to len preto, že som chcela vidieť COVID PASS,“ zdôveruje sa čašníčka na sociálnej sieti.

Pracovníčka kaviarne ľudí vyzýva, aby sa otestovali alebo zaočkovali a nehrali sa na virológov a znalcov pandémie. „A pritom stačí tak málo hrdinstva – zaočkovať sa. Nato však nemáte odvahu. Žijeme čudnú dobu, keď je pre niekoho ľahšie vynadať čašníške, sestričke či učiteľke, a to len preto, že sa riadia pravidlami, ako nájsť odvahu a nechať si pichnúť poondiatu injekciu,“ vylieva si srdce čašníčka.

Mnoho ľudí však jej názor nezdieľa a príspevok zaplavili stovky nenávistných komentárov: „Pekne si sa strápnila, pani pisateľka. Poprvé, vakcína je dobrovoľná a nemá nič spoločné s hrdinstvom. Podruhé, píšeš, že každého rozhodnutie rešpektuješ a pritom je článok plný výčitiek,“ reaguje Dagmar. „Porušujete zákony a ústavu a medzinárodné dohovory o ľudských právach, tak sa nečudujte, že vám nadávajú,“ pridáva sa Lucia. „Byť čašníčkou, tak ma zaujíma, čo si želá hosť a aký druh kávy,“ píše ďalší. Aký máte názor vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Nekŕmte nás odpadom | Foto: pixabay.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...