Čech (19) zabil svojho učiteľa: Mladík bol pri zatýkaní ľadovo pokojný!

Dátum:

31. marca došlo na Strednom odbornom učilišti v pražskej Michli k ohavnému činu, pri ktorom vyhasol život učiteľa, ktorý mal zomrieť rukou svojho študenta. Toho zadržala polícia len hodinu po vražde s nožom v ruke, pričom žiak tretieho ročníka mal byť až ľadovo kľudný.

Celou Českou republikou otriasla v posledný marcový deň chladnokrvná vražda učiteľa matematiky, ktorý zomrel rukou 19-ročného študenta. Ako uvádza portál iDnes.cz, učeň Jaroslav ho mal zabiť kvôli zlej známke zo skúšania, nakoľko mu malo v prípade zlého ohodnotenia hroziť, že nebude pripustený k záverečným skúškam. Práve z tohto dôvodu sa mal prísť mladý tínedžer pedagógovi pomstiť a hrozí mu 25 rokov vo väzení.

„Bol to jeho ďalší pokus o zlepšenie si známky. Hovoril, že má zlé známky len od tohto učiteľa a hrozilo mu, že nepôjde k skúškam. Niekoľkokrát sa snažil si to opraviť, cez prestávky sa pripravoval, a aj keď ho pán učiteľ skúšal celých 45 minút, nikdy nedostal lepšiu známku než päť,“ povedal o inak údajne vzornom študentovi pre iDnes.cz jeho spolužiak.

Jaroslav, ktorý mal po vražde celý zahalený vyskočiť z okna a ujsť, pochádza z dvojčat, pričom jeho brat študuje na rovnakej škole. Len hodinu po vražde zverejnila česká polícia na Twitteri video, ako zadržala páchateľa. Mladík nekládol žiaden odpor, kým postup mužov zákona bol absolútne profesionálny. 73-ročná obeť za sebou zanechala manželku, dve dcéry a jedného syna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: iDnes.cz, Twitter

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...