Marián Čekovský je vynikajúci hudobník, ktorý prechádza životom bez väčších škandálov. Až doteraz. Prevalila sa spevákova nevera – čaká dieťa s inou!

[sociallocker]Marián Čekovský žije spokojný rodinný život so svojou o 7 rokov staršou partnerkou Ľubkou, s ktorou majú dve deti. Hoci sa nikdy oficiálne nezosobášili, tvoria pár už dlhú dobu a Marián sa o partnerke vyjadruje ako o manželke. Momentálne však na svetlo vyšli skutočnosti, ktoré možno mnohé zmenia.

Marián totiž podľa portálu fakt24.sk čaká ďalšie dieťa. Matkou však nebude jeho partnerka Ľubka, ale pomerne známa speváčka, ktorá je momentálne menej aktívna na hudobnej scéne. Košičanka Nataša Džunková je budúca mamička a zdroj portálu prezradil aj podrobnosti: “Nataša je tehotná. Už sa jej dokonca rysuje bruško, keďže je otcom zadaný Čeky, ona o tom veľmi hovoriť nechce. Predsa len na východe to je iné a tam sa na ňu všetci budú pozerať cez prsty, ” uvádza.

natasa dzunkova marian cekovsky dieta
Nataša Džunková je tehotná. Otcom má byť Čekovský.

To, ako sa situácia vyvinie, sa uvidí v najbližších týždňoch a je teda otázne, či súčasný vzťah speváka krízovú situáciu prekoná, alebo dôjde k najhoršiemu. Marián Čekovský sa tiež zatiaľ nevyjadril, ako sa aktuálne stavia ku tehotenstvu mladej speváčky a svojej rodine, pre topky.sk však informáciu potvrdil, no rozhodol sa neposkytovať médiám oficiálne vyjadrenia.

Zdroj: fakt24.sk, topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]