Len pred pár dňami sa v médiách prevalila aféra Mariána Čekovského, ktorý sa k milenke priznal. Teraz však priznáva aj to, že to nebola jednorázová záležitosť, ale dlhodobejší utajovaný vzťah! 

[sociallocker]Marián Čekovský sa k nevere priznal až vtedy, keď sa dozvedel, že s milenkou Džunkovou čaká dieťa. Médiám však rozhovory neposkytuje, pretože ako sám tvrdí, nechce tým ublížiť svojej rodine. Svojej priateľke Ľubici a dvom dcérkam Hannah a Sofii určite viac ublížil tým, že ich zradil.

Neveru od obľúbeného zabávača nikto nečakal, pretože svoju rodinu stále kládol na piedestál a prirovnával ju k loďke. „Ten poklad je na loďke. Niekedy ho vlny zhodia do mora a treba ho hľadať. Najhorší sú tí, čo si povedia, že nájdu iný. Už sa to nemusí stať. A ich poklad zatiaľ vyloví niekto iný a urobí si z neho bezpečné útočisko. V každej rodine sa občas pokojné vody zmenia na búrlivé. Preto by si mal každý múdry muž ten poklad chrániť. Aj ja sa ešte musím veľa učiť,“ povedal približne pred dvoma rokmi pre Nový čas pre ženy Čekovský.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]