Ajajaj! Divákov reality šou Farma čakala v uplynulých dňoch prekvapivá dráma. Po tom, čo sa mladá Alex s pracovitým Šimonom vykradli do lesa, zaplavili internet teórie o tom, čo sa odohrávalo za dosahom kamier. Už je to vonku!

Stačilo pár alkoholických drinkov a zamilovaný párik si poriadne zavaril! Po tom, čo Šimon a Alex podľahli alkoholickému opojeniu, hrubo porušili pravidlá danej šou a bez mikrofónov opustili priestory statku zaznamenávané kamerovým systémom.

I keď sa dvojica snažila skryť pravdu a zásadito tvrdili, že sa šli do odľahlej oblasti len porozprávať, to, čo sa medzi nimi skutočne odohralo, napokon prezradil samotný Šimon.

„Nevravím, že sme nešli do toho lesa aj s tým zámerom, že už podľahneme, ale ja som aspoň vydržal a jednoducho, vydržali sme. Aspoň teda ja,“ Koleň otáľal krátko po vytriezvení, avšak po udelení trestu za porušenie pravidiel priznal, čo sa v lese skutočne stalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Nevydržali sme to proste. Nevidím na tom nič zlé, sme tu stále zatvorení. Ma vy*ajčila, neviem čo… Chceli sme mať s*x, ale nešlo to,” vyzradil s úsmevom po uspokojení zo strany jeho novej partnerky.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk