Celebritná dvojica, ktorá tvorí pár od roku 2018, sa teší z mimoriadne krásnej novinky. Spevácka hviezda a idol tínedžeriek a jeho prekrásna manželka oznámili, že sa v sobotu 15. januára stali po prvýkrát rodičmi vytúženého dieťatka!

V uplynulých hodinách obletela celý svet informácia o skutočnosti, že hudobník Nick Jonas a modelka Priyanka Chopra sa stali rodičmi. Fanúšikovia ostali v prvom okamihu v šoku, nakoľko na krásnej brunetke nebolo ešte v decembri badať žiadne náznaky tehotenstva, no napokon predsa len uviedli veci na správnu mieru. Dvojici mala dieťatko pred týždňom v tichosti porodiť náhradná matka, pričom z bábätka nedokážu skrývať nadšenie.

„S veľkou radosťou potvrdzujeme, že sme vďaka náhradnej matke privítali na svete naše dieťa. Úctivo žiadame o súkromie počas tohto špeciálneho obdobia, počas ktorého sa zameriavame na našu rodinu,“ oznámila Priyanka na Instagrame. Jonasovcom medzi prvými blahoželali Nickovi bratia, ako aj tisíce fanúšikov a mnohé osobnosti zo sveta šoubiznisu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/priyankachopra, nickjonas